Kurumsal

ALTINSOY ENERJİ MAKiNA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kurulduğu tarihten itibaren pano imalatı başta olmak üzere birçok üründe ve enerji sektöründe kalite, hız ve çeşitlilik konusunda aranan ve adından söz ettiren bir firma olmuştur. Kalite ve üretimde yüksek ivme yakalayan  firmamız, genç ve dinamik ekibiyle müşteri odaklı, zamanında ve kaliteli üretim prensipleri ile çalışmakta, tüm gelişmeleri ve değişimleri dikkate alarak sürekli kendini geliştirmektedir. Endüstrinin sürekli gelişmesi ve enerji ihtiyacının sürekli artması tüm dünyada alt yapı gereksinimi oluşturmuştur. Hatta günümüzde sadece endüstri değil, hemen her yerde elektrik dağıtımı karmaşık bir hal almıştır.

Firmamızın kurulma sebebini oluşturan bu gereksinim, her çeşit Pano imalatı başta olmak üzere,

– Kablo kanalları,
– OG seksiyoner (ayırıcı)
– Sac köşk imalatı
– Hat klemensi – Kablo pabucu ve diğer ürünlerimizle

Üretimimiz AR-GE çalışmaları, ürün modellemesi ve tasarım süreçlerinin beraber yürütüldüğü işlemler  sonunda titizlikle yapılmaktadır. Firma olarak bu çizgimizi kararlılıkla sürdürmekteyiz. Ayrıca Kalite Politikası belirlenirken;

TEMEL KALİTE POLİTİKAMIZ:

– Çalışma prensiplerimize ve amacımıza uygun olması,
– Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygun ve sürekli iyileşme taahhüdünün içermesi,
– Kalite hedeflerini desteklemesi düşünülmüştür.
– Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine, standartlara, yönetmeliklere uygun olarak çalışarak müşteri tatmininin arttırılması yönünde çalışmalarımız devam etmektedir.
– Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin tam olarak anlaşılması amacıyla ilgili organlarla iç iletişim sağlanmaktadır.
– Müşteri beklentileri, personelimizin gerekli iyileştirme / geliştirmeleri için, planlamalar yapılması hedeflenmiştir.


ÇEVRE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Fabrikamızın ana hedefi;

“ELEKTRİK PANOLARI, HAT KLEMENSLERİ, KABLO PABUÇLARI, TEHLİKE LEVHALARI ÜRETİMİ SATIŞ VE PAZARLAMA HİZMETLERİ İLE SAC KÖŞK VE SAC TRAFO KABİNİ İMALATI” hizmetleri sunumu faaliyetleri KONUSUNDA KALİTE SEVİYESİ YÜKSEK, REKABET GÜCÜ KUVVETLİ BİR İŞLETME OLMAKTIR. TÜM BUNLARI YAPARKEN HER SENE, BİR ÖNCEKİ SENEYE GÖRE DAHA TEMİZ VE GÜVENLİ BİR ÇEVREDE DAHA SAĞLIKLI PERSONELİYLE ÇALIŞMAYI HEDEFLER.

Bu hedefe ulaşmak;
– Üst yönetimin sürekli ve kararlı desteği / katılımı,
– Müşteri şartnamelerine, kanun, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uygun olarak çalışmak,
– Havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmenin önlenmesi ve doğal kaynakların tasarruflu kullanılması,
– “Sürekli İyileşme” felsefesinin her zaman uygulanabilir olması
– Kurmuş olduğumuz Sağlık, Güvenlik ve Çevre Yönetim Sistemi ile tüm personelimize sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlanması,
– Bu ortamın sağlanması için gerekli kaynakları temin edilmesi ile mümkündür.


ALTINSOY ENERJİ EKİBİ OLARAK BİZLER YUKARIDA BELİRTİLEN İLKELER IŞIĞINDA İŞİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEYİ, İYİLEŞTİRMEYİ, KANUN, MEVZUAT VE DİĞER ŞARTLARA UYMAYI TAAHHÜT EDERİZ.

FABRİKA BİNAMIZ

Fabrikamız, Saray Mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi 59. Cadde No: 8 adresinde 9.000 m² kapalı ve 2.000 m² açık alan olmak üzere toplam 11.000 m² alan üzerinde faaliyet göstermektedir.

Tasarım, AR-GE, Metal Üretim, Mekanik ve Elektronik montaj, Panç atölyesi, İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetimi,  Proje Yönetimi & Mühendislik, Satış, Pazarlama ve Diğer yönetim birimleri ile hizmet vermektedir.

AMACIMIZ

Müşterilerimizin memnuniyetini prensip edinen firmamız, iş sağlığı ve güvenliği ilkeleri doğrultusunda yürüyerek oluşturduğu kalite yönetim sisteminin devamını sağlamaktır.

HEDEFİMİZ

Sürekli gelişen ürün ve kalite yönetim sistemi ile adını markalaştıran, sektörde aranan güvenilir bir kuruluş olarak devam etmektir.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ
Şirketimiz; “Elektrik Panoları, Hat Klemensleri, Kablo Pabuçları, Bimetal Kablo Pabuçları,Tehlike Levhaları, Topraklama Ekipmanları, Armatür Boruları, Sac Köşk ve Sac Trafo Kabini Üretimi, Satış Pazarlama Hizmetleri”ni gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bu işlerin gerçekleştirilmesinde politikamız;

  • Çalışanlarımız gücümüzdür. Çalışanlarımızın sürekliliği gücümüzü arttırır, şirket içi iletişimin sağlıklı ve anlaşılır olmasını sağlar. Çalışanlarımızın teknolojik gelişmeleri takip etmesi için eğitim ve araştırma faaliyetlerini gerçekleştiririz.
  • Kalite ve çevre yönetim sisteminin şartlarına tam uyumlu bir şekilde sürekli iyileştirme kapsamında müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Ürünlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
  • Yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın sosyal sorumluluk bilinci ile atık üretimimizi en düşük seviyede tutmak,
  • Atıkların tekrar kullanılabilirliğini sağlamak,
  • Enerji verimliliği yüksek araç ve makinelerle enerji tüketimimizi kontrol altına almak,
  • Yönetim standartlarının şartlarını yerine getirecek şekilde sistemimizi periyodik olarak kontrol ederek ve sürekli iyileştirme yaparak şirketimizin gelişimini sağlamak.
  • İş güvenliği politikasına uyumlu ve ulusal mevzuat ile yönetmeliklere uygun çalışmak,
  • İSG ile ilgili riskleri azaltarak yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını önleyecek şekilde ergonomik, sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlamak
  • Faaliyetlerimiz esnasında iş kazası olmaması esastır. Olası kazalarda zararın en az seviyede tutulması için acil eylem planları hazırlamak. Çalışanlarımızın mesleki bilgi sahibi olmalarına rağmen mesleki gelişim eğitimleri ile bilgilerini sürekli yenilemek.

Genel Müdür

Yukarıda açıkladığımız politikamıza bütün yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın uyması ve uygulaması zorunludur. (F-02-02/02/01.07.2017)


SAYIN MÜŞTERİMİZ,

Şirketimiz müşterilerimizin memnuniyetini ölçmek ve işbirliğimizi geliştirmek amacıyla anket çalışması yapmaktadır. Bu araştırmanın yararlı ve etkili olabilmesi için vereceğiniz cevaplar ve önerileriniz çalışmalarımızı yönlendirecektir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.
Lütfen doldurduğunuz anketi tarafımıza ulaştırmanızı rica eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

< MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANKETİ >

NOT: Ankette İsim Belirtmek Zorunlu Değildir. İsteğe Bağlıdır.

BELGELERİMİZ

ALTINSOY TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ MARKA TESCİL BELGESİ

ALTINSOY TSE ISO 9001-2008

ALTINSOY KLEMENS ve KABLO PABUCU TSE BELGESİ

ALTINSOY KLEMENS ve KABLO PABUCU TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY PANO TSE BELGESİ

ALTINSOY CE BELGESİ

ALTINSOY CE BELGESİ

ALTINSOY CE BELGESİ

ALTINSOY CE BELGESİ

ALTINSOY ÇEVRE BELGESİ

ALTINSOY ÇEVRE BELGESİ 14001

ALTINSOY İŞ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ 18001

POREL TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ MARKA TESCİL BELGESİ ALKARSAN

ALKARSAN POREL MARKALI KABLO KANALI TSE BELGESİ

ALKARSAN POREL MARKALI OG AYIRICI TSE BELGESİ

ALKARSAN POREL MARKALI DN-DT-HN-HT OG AYIRICI TSE BELGESİ