Corporate

ALTINSOY ENERJİ MAKiNA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kurulduğu tarihten itibaren pano imalatı başta olmak üzere birçok üründe ve enerji sektöründe kalite, hız ve çeşitlilik konusunda aranan ve adından söz ettiren bir firma olmuştur. Kalite ve üretimde yüksek ivme yakalayan  firmamız, genç ve dinamik ekibiyle müşteri odaklı, zamanında ve kaliteli üretim prensipleri ile çalışmakta, tüm gelişmeleri ve değişimleri dikkate alarak sürekli kendini geliştirmektedir. Endüstrinin sürekli gelişmesi ve enerji ihtiyacının sürekli artması tüm dünyada alt yapı gereksinimi oluşturmuştur. Hatta günümüzde sadece endüstri değil, hemen her yerde elektrik dağıtımı karmaşık bir hal almıştır.

Firmamızın kurulma sebebini oluşturan bu gereksinim, her çeşit Pano imalatı başta olmak üzere,

– Kablo kanalları,
– OG seksiyoner (ayırıcı)
– Sac köşk imalatı
– Hat klemensi – Kablo pabucu ve diğer ürünlerimizle

Üretimimiz AR-GE çalışmaları, ürün modellemesi ve tasarım süreçlerinin beraber yürütüldüğü işlemler  sonunda titizlikle yapılmaktadır. Firma olarak bu çizgimizi kararlılıkla sürdürmekteyiz. Ayrıca Kalite Politikası belirlenirken;

TEMEL KALİTE POLİTİKAMIZ:

– Çalışma prensiplerimize ve amacımıza uygun olması,
– Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygun ve sürekli iyileşme taahhüdünün içermesi,
– Kalite hedeflerini desteklemesi düşünülmüştür.
– Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine, standartlara, yönetmeliklere uygun olarak çalışarak müşteri tatmininin arttırılması yönünde çalışmalarımız devam etmektedir.
– Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin tam olarak anlaşılması amacıyla ilgili organlarla iç iletişim sağlanmaktadır.
– Müşteri beklentileri, personelimizin gerekli iyileştirme / geliştirmeleri için, planlamalar yapılması hedeflenmiştir.


ÇEVRE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Fabrikamızın ana hedefi;

“ELEKTRİK PANOLARI, HAT KLEMENSLERİ, KABLO PABUÇLARI, TEHLİKE LEVHALARI ÜRETİMİ SATIŞ VE PAZARLAMA HİZMETLERİ İLE SAC KÖŞK VE SAC TRAFO KABİNİ İMALATI” hizmetleri sunumu faaliyetleri KONUSUNDA KALİTE SEVİYESİ YÜKSEK, REKABET GÜCÜ KUVVETLİ BİR İŞLETME OLMAKTIR. TÜM BUNLARI YAPARKEN HER SENE, BİR ÖNCEKİ SENEYE GÖRE DAHA AZ KİRLİ VE GÜVENLİ BİR ÇEVREDE DAHA SAĞLIKLI PERSONELİYLE ÇALIŞMAYI HEDEFLER.

Bu hedefe ulaşmak;
– Üst yönetimin sürekli ve kararlı desteği / katılımı,
– Müşteri şartnamelerine, kanun, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uygun olarak çalışmak,
– Havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmenin önlenmesi ve doğal kaynakların tasarruflu kullanılması,
– “Sürekli İyileşme” felsefesinin her zaman uygulanabilir olması
– Kurmuş olduğumuz Sağlık, Güvenlik ve Çevre Yönetim Sistemi ile tüm personelimize sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlanması,
– Bu ortamın sağlanması için gerekli kaynakları temin edilmesi ile mümkündür.


ALTINSOY ENERJİ ÇALIŞANLARI OLARAK BİZLER YUKARIDA BELİRTİLEN İLKELER IŞIĞINDA İŞİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEYİ, İYİLEŞTİRMEYİ, KANUN, MEVZUAT VE DİĞER ŞARTLARA UYMAYI TAAHHÜT EDERİZ.

FABRİKA BİNAMIZ

Fabrikamız, Saray Mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi 59. Cadde No: 8 adresinde 9.000 m² kapalı ve 2.000 m² açık alan olmak üzere toplam 11.000 m² alan üzerinde faaliyet göstermektedir.

Tasarım, AR-GE, Metal Üretim, Mekanik ve Elektronik montaj, Panç atölyesi, İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetimi,  Proje Yönetimi & Mühendislik, Satış, Pazarlama ve Diğer yönetim birimleri ile hizmet vermektedir.

AMACIMIZ

Üretimlerimizde iş sağlığı ve güvenliğini prensip edinerek, kalite yönetim sistemini iyileştiren bir kuruluş  olmayı sürdürmek amacımızdır.

HEDEFİMİZ

Sürekli gelişen ürün ve sistem kaliteleriyle adı kalite ile birlikte anılan, sektörde aranan ve tanınan kuruluş  olmak hedefimizdir.

DOCUMENTS

ALTINSOY TURKISH PATENT INSTITUTE BRAND REGISTRATION DOCUMENT